אעשה הכל כדי שתהליך הגירושים שלך
יתנהל בצורה עניינית וללא מאבקים מכוערים

ויחד עם זאת, אשמור על האינטרסים שלך  כדי להבטיח שההסכם יכלול את כל מה שמגיע לך.

נגן וידאו

כעורכת דין שמלווה ומייצגת כבר יותר מ-15 שנים בתהליכי גירושין,אני מכירה את החשש הזה היטב –  מצד אחד חשוב לך להתגרש בטוב ובלי מלחמות, מצד שני, יש לך חשש שה"בטוב ובלי מלחמות"  יעלה לך ביוקר ויגרום לך לוותר על הזכויות שמגיעות לך רק כדי לא להיגרר למאבקים ארוכים בבית משפט.

אני מבינה אותך ומצדיקה אותך,
ולכן, תהליך הייצוג שלי נעשה כך שאני דואגת גם לזה וגם לזה – מצד אחד, אני עושה הכל כדי שהליך הגירושים שלך יהיה ענייני, בטוב וללא מלחמות,

אבל בו זמנית, אני ערוכה לכל התפתחות שיכולה לקרות כדי להבטיח שאוכל לדאוג לאינטרסים שלך בכל מצב, גם אם נאלץ להגיע להליכים בבית משפט.

וזה בדיוק מה שאעשה גם עבורך:

פגישת ייעוץ - נעים להכיר

 • אכיר את המבנה המשפחתי שלך, ואת הפרטים החשובים לתהליך – מה חשוב לך? מה הרצונות שלך? מה הצרכים שלך? מה הדברים שמפחידים אותך לקראת התהליך?

 • נעשה סדר בכל המידע שנתקלת בו והוצפת בו ברשת ומחברים.

 • נעבור על התפתחויות אפשריות, כדי שנוכל לצפות מהם האתגרים שיכולים לצוץ בדרך, ואסביר לך את המצב המשפטי שלך בהתאם לחוק.

 • אני יודעת שלפעמים בסערת הרגשות לא קולטים את כל הדברים החשובים שנאמרו בייעוץ, ולכן, אני ממליצה לך להקליט את השיחה שלנו. כך תהיה לך אפשרות לשמוע שוב את כל מה שנאמר בפגישה, בזמן שלך וברוגע.
 • לאחר שקיבלתי ממך את הנתונים של המשפחה שלך והצרכים שלך ושל בני משפחתך, נבדוק איזה אינטרסים מתנגשים בינך ובין הצד השני, במטרה לצמצם את המחלוקות ולהגיע להסדר בדרך המהירה והטובה ביותר.

 • אפרוס בפניך את כל האפשרויות שעומדות לקראתך ואפרט לך את המשמעות של כל אחת מהאפשרויות האלו, בין אם מדובר במשא ומתן, גישור או אם אין ברירה- ההליכים המשפטיים הרלוונטים עבורך.

 • נקבל ביחד החלטה מהי האפשרות הנכונה ביותר, בזמן הקצר ביותר, כדי להגיע להסדר הטוב ביותר עבורך, כשבכל שלב אני שומרת על הזכויות שלך.

 • התפקיד שלי להיות שם איתך- לכוון, לנהל ולפתור גם את כל הדברים שלא צפויים, אשר יכולים להתרחש. אני מבטיחה שאגיד לך את האמת, כפי שהיא, מבלי לייפות אותה, ואשקף בפניך את המצב, כדי שיהיה לך את כל המידע הדרוש לקבלת החלטה מושכלת ותהיה לך שליטה בתהליך.

גיבוש ותכנון תוכנית הייצוג המתאימה ביותר עבורך

איסוף מסמכים - כי כל פיסת מידע היא כוח משמעותי עבורך

אתן לך דף הכנה הכולל את רשימת המסמכים שחשוב לאסוף כדי שיהיה בידינו די מידע כדי להגיע להסדר, או לחילופין, כל המידע והמסמכים שיסייעו לנו לשמור על הזכויות שלך אם נאלץ להגיע להליך משפטי.

 • נחליט  יחד אם להזמין את הצד השני לקיים פגישה משותפת או אם עדיף שננהל את השיח במסגרת אחרת (גישור פרטי, גישור חובה בביהמ"ש וכו').

 • יש שיתוף פעולה? מעולה! לקראת המפגש והשיח עם הצד השני נקיים שיחת הכנה שבה נזהה ונגבש מהם הקווים האדומים שלך במסגרת ההסדר.

 • כך גם נגדיר מראש מהם הנושאים שניתן להתגמש בהם, כדי לקדם הסדר.

 • בשיחת הכנה אתאר לך תסריטים אפשריים שיכולים להתרחש בשיחה עם הצד השני, שיקלו עליך לדעת למה לצפות.

 • נחליט מראש יחד אם בפגישות לצורך ההסדר יהיו נוכחים כולם (עורכי הדין ושני הצדדים) או אם עדיף שזו תהיה פגישה רק של עורכי הדין. בכל מקרה, אני אהיה שם בכל שיח ובכל מפגש כדי לדאוג לך ולשמור על האינטרסים שלך.

אפעל לקידום הסדר עם הצד השני

הגענו להסכם

 • בזכות ניהול נכון של התהליך וגיוס שיתוף פעולה מהצד השני, הגענו ליעד – הסדר בלי מלחמות, בדיוק כפי שרצית.

 • מרגע זה, התפקיד שלי לדאוג שכל מה שסוכם יהפוך להסכם מסודר, מקצועי ומפורט שינוסח בצורה ברורה ובהירה ויכלול בתוכו את כל הפרטים, גם הפרטים הקטנים ביותר.

 • ההסכם יכלול את כל ההוראות לגבי כל הנושאים לרבות גירושין, חלוקת זמנים עם הילדים, מזונות, חלוקת רכוש וכל עניין אחר שהוא רלוונטי עבורך ועבור משפחתך, כך שכל אחד מהצדדים בהסכם ידע בדיוק מה יקרה ביום שאחרי הגירושין.

אם אין ברירה ומחליטים לפנות להליך משפטי זה התהליך:

 • אני יודעת שהכי רצית לסיים את הזוגיות שלך ללא מלחמות, אך לצערי, לא תמיד הרצון הזה מתממש כפי שמקווים, מסיבות שונות שלא תמיד תלויות בך.

 • אם לא הצלחנו להגיע להסדר ואין ברירה אחרת אלא לנהל הליך משפטי, נקיים פגישה מסודרת שבה אסביר לך איזה הליכים משפטיים נדרשים עבורך ואפרט לך לפרטי פרטים מה זה אומר לנהל "הליך בבית משפט".

 • איידע אותך איזה הליכים עלינו להגיש ומצד שני נבחן איזה הליכים יכול להגיש הצד השני כנגדך.

 • נתכנן ביחד איך שומרים על הזכויות המגיעות לך.

 • חשוב לזכור כי גם לאחר שהחל הליך משפטי, בכל שלב במסגרת ההליך המשפטי, ניתן להגיע להסדר.
 • לקראת ההליך המשפטי, אשלח לך דף עם שאלות ופרטים חשובים שעליי לדעת: כל הדברים שחשוב לספר לי, כל המקרים שחשוב שאדע עליהם וכל פרט שחשוב שאדע לגבי הצד השני, כדי שנהיה ערוכים מראש.

 • אכין עבורך את כל המסמכים המשפטיים שיש להגיש לבית המשפט או לבית הדין הרבני (כתבי תביעה/ כתבי הגנה/ בקשות וכו') בצורה מקצועית, ברורה ובהתאם לחוק, כך שיהיה ברור לכל מי שקורא אותם מה עמדתך ומה הצרכים והבקשות שלך.

 • לפני שאני מגישה מסמכים עבורך, אשלח אליך את כל החומר לקריאה והתייחסות שלך, ואסביר לך מה המשמעות המשפטית של כל מסמך.

אדריך אותך מה צריך להכין לקראת ההליך המשפטי ואכין עבורך את כל המסמכים המשפטיים הדרושים

הכנה לשלב הדיון בבית משפט

 • חשוב לדעת שיש פעמים בהליך המשפטי שבהן החלטות מתקבלות רק על סמך בקשות כתובות, אפילו מבלי שפגשתם את השופט/דיין, אבל יש גם מקרים שבהם מתקיימים דיונים בנוכחות הצדדים, עורכי הדין וכמובן השופט/ דיין.

 • מה החלק שלי בדיון? לדאוג לך! לפני כל דיון ולפני כל מפגש עם גורמים חיצוניים אני מתכוננת וחוזרת על כל החומר והמסמכים. לפני כל דיון נשוחח ואברר מולך אם יש מידע חדש או נקודות חשובות שעלי לדעת אשר יכולות להשפיע על ההליך.

 • בדיון, אני אהיה הפה שלך, אייצג את האינטרסים שלך ואעשה את המקסימום כדי לקדם את ההליך ובו זמנית אשמור על האינטרסים שלך.

 • מה החלק שלך בדיון? לא לדאוג! כי לפני כל דיון ולפני כל מפגש עם גורמים חיצוניים נקיים שיחה שבה נעבור על המטרות שלנו. אכוון אותך ואצייד אותך בידע וטיפים איך להתנהג, אנחה אותך מה חשוב לומר, מה אסור לומר ואיך לומר את הדברים נכון כדי להעביר את המסר שלך.

 • כדי להקל על הלחץ מהמעמד בפני שופט/ דיין, נבחן מראש מה התסריטים האפשריים שיכולים לקרות בדיון, אגיד לך איפה לשבת באולם, ואפילו מה כדאי ללבוש והכל כדי לאפשר לך להגיע ברוגע ובתחושת שליטה על המצב.

כאשר שומעים עורכי דין מדברים ביניהם או מנהלים דיון בבית משפט, זה נשמע מהצד כמו שיחה בשפה זרה שאינה מובנת.

באותו אופן, לא תמיד קל להבין מה החליט השופט ולמה הוא התכוון בהחלטה. התפקיד שלי כמייצגת שלך הוא לתרגם ולהסביר לך את כל הדברים שנאמרו ונכתבו, בצורה פשוטה ומובנת, כדי שתהיה לך הבנה מלאה של המצב שלך.

המטרה שלי, היא לתת לך תחושת שייכות ויכולת לקבל החלטות מכאן והלאה בהתאם למצב העדכני בכל רגע.

החלטות בית המשפט/ בית הדין הרבני - הסבר והערכות ליישום

החיים ממשיכים,
בדרך חדשה

 • אני שמחה עבורך – הצלחנו להגיע להסכם בלי מלחמות, ולחילופין, ההליך המשפטי שהתנהל בבית המשפט או בבית הדין, הסתיים בהצלחה.

 • הגיע הזמן שעכשיו כשהמשבר הזה הסתיים, החיים שלך ימשכו בשגרה טובה ורגועה עבורך ועבור ילדיך אנחנו ניפרד כחברים.

 • כמתנת פרידה, אצייד אותך בכלי שימושי עבורך, רשימת צ'ק ליסט שתפרט לך מה עליך לעשות כדי לקיים את ההסכם שהגעתם אליו או כדי לממש את ההחלטות שניתנו בבית המשפט ובבית הדין הרבני.

חשוב לי לעזור לך לעבור את התהליך בהצלחה מירבית

ולכן הכנתי לך גם מערך תמיכה חשוב, לשימושך:

טלפון לשעת חירום

אתן לך את מספר הטלפון הנייד שלי לשימושך גם במקרי חירום אחרי שעות העבודה. אני יודעת שיש המון רגעים בתהליך שמרגיש לך שאין לך עם מי לדבר ואין מי שמבין בדיוק מה שעובר עליך, או שנתקלת בבעיה שמצריכה פתרון מיידי. בכל המקרים האלו ובתהליך כולו אני זמינה עבורך.

שיחת בוסט של אנרגיה

אני מעניקה לך שיחת "בוסט של אנרגיה" לכל אותם רגעים בתהליך שירגיש לך שנגמרו לך הכוחות. בשיחה אדאג להזכיר לך איפה התחלנו, מה החוזקות שלך, מה כבר עברנו בהצלחה עד עכשיו ובעיקר אזכיר לך מה היה חשוב לך כשיצאנו לדרך כדי למצוא את האנרגיות שבך.

הכוונה מול מומחים ובעלי מקצוע

יש מקרים שבהם במהלך ההליך משפטי ממנים מומחים מתחומים שונים (כמו שמאי, רואה חשבון, עובדת סוציאלית לסדרי דין ועוד), אני אכוון אותך להתנהלות נכונה מולם. במידת הצורך, אני אהיה בקשר מול המומחים עבורך

הכוונה לתקשורת נכונה

זוגות בהליך גירושין מתקשים לפעמים לתקשר אחד עם השני בגלל כעס, אכזבה ותסכול עד כדי כך שקשה להם לפעמים להעביר גם מסר פשוט לצד השני. לשם כך אתן לך הכוונה איך לתקשר עם הצד השני במהלך התהליך וגם לאחר הגירושין. במידת הצורך, אפנה אותך להדרכה הורית עם איש מקצוע מנוסה.

ערכת תמיכה לדרך

 • אתן לך ערכת הדרכה מצולמת/ מוקלטת הכוללת:
  • סרטונים מצולמים במדריך מצולם למתגרש הטרי
  • הדרכה מוקלטת עם פסיכולוג ילדים ובה טיפים חשובים, לרבות בשאלה איך נכון לספר לילדים שאבא ואמא נפרדים?
  • סרטון ובו טיפים איך להתנהל נכון עם הילדים בהליך גירושין
  • הדרכה מוקלטת עם יועץ כלכלי עם שלל טיפים איך להתנהל נכון מבחינה כלכלית לאחר הגירושין

המלצות

"אין לי ספק שאם חבר ישאל את הגרוש שלי על המלצה לעו"ד תותחית, הוא ישלח אותו אל ליטל. היא חדה, בהירה, כנה, חריפה. ברגע שהיא פותחת את הפה, ישר מבינים שהיא לא פראיירית!"

(ליאת ל.)

"שמונה שנים שאת מלווה אותי בכל בעיה שנתקלתי בה לאחר הגירושין. מייעצת עוזרת מחזקת ומייצגת בצורה מדהימה. בזכותך למדתי לראות את חצי הכוס המלאה. תודה על הזכות לקבל את שירותך עם חיוך והסבר כשברור לי שאת לא פראיירית מול הצד השני! לא הייתי מצליחה לעבור את כל זה בלעדייך"

(גרנית א.)

"לאחרים יש שם, לליטל יש את היכולת.  מקצוענית, ישרה, מסורה, לוחמת על אמת וצדק, שמה בקדמת הבמה את טובת הילדים, יודעת לרדת לעומקו של עניין, לא שוכחת שהיא עוסקת באנשים"

(דני ב.)

איך אנחנו מתקדמים?

נקבע פגישת ייעוץ ראשונה במשרדי ברח' משה לוי 11 בראשון לציון
(לתושבי חו"ל או אנשים עסוקים במיוחד, ניתן לקבוע שיחת ייעוץ טלפונית).

המשרד נגיש לנכים, בסמוך לו תחבורה ציבורית וחנייה בשפע.

בפגישה שאורכה כשעה וחצי, נסקור את המצב המשפטי ואת כל האפשרויות שעומדות לפניך ונקבל החלטה איך להתקדם כדי לקדם את האינטרסים שלך.

לאחר הפגישה אשלח לך הצעת מחיר מפורטת, בהתאם לאפשרות שהחלטנו עליה.

עלות פגישת הייעוץ 800 ש"ח

בתוספת מע"מ

כדי לקבוע פגישת ייעוץ
צרו איתי קשר:

נייד: 052-3638395
משרד: 03-6432220

לקבלת המדריך על המסלולים הקיימים לקראת גירושין, ללא התחייבות, נא להשאיר מייל כאן: 

אודות עו"ד ליטל יעקובוביץ דראי

כשכבר "לא הכל נשאר במשפחה", אלא מגיע לבית המשפט, לכל פעולה שעשית יכולות להיות השלכות מרחיקות לכת על העתיד שלך.

אני כאן, כדי להעניק לך ליווי משפטי צמוד בכל צעד שלך מהיום והלאה. אני אבנה עבורך אסטרטגיית פעולה מדויקת, אנהל את המהלכים שלך מול בתי המשפט ובתי הדין הרבניים ואוביל אותך, כמו במשחק שחמט, עד להשגת התוצאה המשפטית הטובה ביותר עבורך.

נעים מאוד, ליטל יעקובוביץ – דראי, עו"ד לגירושין ודיני משפחה.

נשואה לרועי (קצין משטרה) ואמא לחמישה ילדים מקסימים (נועם, עמית, נטע, עיליי ואביעד).

כבר למעלה מ-15 שנים שאני מלווה מאות לקוחות בתיקים מורכבים בתחום דיני המשפחה, גירושין, צוואות, ירושות ואפוטרופסות, מהרגע בו הם הגיעו לצומת הדרכים הגדולה של חייהם ועד לרגע שבו הם סוגרים את התיק המשפטי ויוצאים לדרך חדשה.

אז מי אני? קצת עובדות כדי שנכיר:

בעלת תואר ראשון במשפטים L.B בהצטיינות, במסלול האקדמי של המכללה למנהל.

עורכת דין משנת 2004 בעלת משרד עצמאי מוביל בתחום דיני המשפחה.

יצגתי עד היום מאות לקוחות במגוון תיקים בתחום דיני משפחה, ירושות צוואות ואפוטרופסות. ​

מייצגת בכל הערכאות המשפטיות ברחבי הארץ (בתי המשפט לענייני משפחה ברחבי הארץ, ביהמ"ש מחוזי, עליון ובג"צ), בית הדין הרבני ( ביה"ד הרבני האזורי וביה"ד הרבני הגדול).

מגשרת מוכרת ע"י ועדת גדות, המייעצת לענייני גישור בבתי המשפט.

נוטריונית מוכרת על ידי משרד המשפטים.

מוסמכת לערוך ייפוי כח מתמשך ומסמך הבעת רצון מטעם האפוטרופוס הכללי.

חברה בוועדת משפחה בלשכת עורכי הדין ממלאת מקום ועדת בתי דין רבניים וסגנית יו"ר הפורום הארצי לדיני משפחה.

מרצה בלשכת עורכי הדין, לעורכי דין צעירים וותיקים, במסגרת השתלמויות וכנסים בתחום דיני משפחה, ירושות וצוואות ועריכת יפויי כח מתמשך.

מרכזת ומנחה השתלמויות וימי עיון מקצועיים בלשכת עורכי הדין.

שאלות ותשובות

התשובה תלויה בשיתוף פעולה של שני הצדדים ושל עורכי הדין המייצגים. אפשר לסיים בהסדר טוב לכל הצדדים תוך זמן קצר (אפילו של חודש/ חודשיים), ומאידך אם אין שיתוף פעולה אך יש התעקשות ואין גמישות- הליך משפטי יכול לקחת גם זמן ארוך, לפעמים גם יותר משנה.
לאחר שנבדוק את המצב המשפחתי שלך ואת המצב הכלכלי של שני הצדדים, נבדוק איזה פעולות אפשר לבצע כדי להגדיל את הסיכוי שלך להגיע להסדר ומצד שני נשמור שהזכויות שלך לא יפגעו. לפעמים מספיק המידע שנאסף כדי לתת תמונות מצב, ולפעמים אם אין ברירה צריך להגיש בקשות ולקבל צווים שיעזרו למנוע מהצד השני להבריח נכסים או לפגוע בזכויות שמגיעות לך.
אני אמנם מגשרת, ואני עורכת לא מעט גישורים וגם עורכת הסכמים לזוגות שמגיעים אליי ביחד לגישור ומשא ומתן, אבל במקרה הזה, ההליך הוא לא גישור. כאן אני מייצגת צד אחד- אותך, ושומרת עליך ועל האינטרסים שלך כדי שלא יפגע בהם הצד השני. כמובן שאעשה את המקסימום כדי שתגיעו להסכם מסודר, אבל אם לא תהיה ברירה והצד השני לא ישתף פעולה ויגרור אותנו להליכים, אדאג לשמור על האינטרסים שלך מול הצד השני במסגרת ההליך המשפטי.
זו שאלה חשובה מאד. לגיטימי לרצות לדעת מה המשמעות הכלכלית של ליווי וייצוג בהליך משפטי, אבל כל מחיר שאציין לא יהיה מקצועי או נכון עבורך. בדיני משפחה כל משפחה היא אחרת וכל מקרה הוא מאד ספציפי ושונה מאחרים. לכל אחד יש צרכים אחרים. לפעמים מספיק לנהל הליך אחד כדי להביא אתכם להסדר ולפעמים הצד השני מגיש כמה הליכים שצריך להגיב להם. אבחנה מקצועית ומדויקת תאפשר לי לתת לך הצעת מחיר נכונה. אני לא יכולה לנקוב במחירים מראש לפני שאדע מה הכי נכון לך, אבל אני כן מבטיחה לך הוגנות וגמישות בהצעת המחיר.
אני יודעת, אני נראית עדינה אבל שלרגע זה לא יבלבל אותך. אני לא בעד מלחמות ואעשה הכל כדי להגיע להסכמות הוגנות ולמנוע מלחמות שבדרך כלל מתנהלות מעל הראש של הילדים שמשלמים את המחיר הכבד, אבל אם אין ברירה, אני הופכת ללביאה ואני נלחמת בשבילך כמו שהייתי נלחמת בשבילי. אני מגייסת לטובת העניין ידע וניסיון של יותר מ- 15 שנים בתחום, וגם ידע פרקטי ומעשי שצברתי בתיקים והליכים רבים שניהלתי בבתי משפט ובבתי הדין הרבניים, לצד הצלחות לטובת הלקוחות שלי. יש לי מספיק כלים כדי להתמודד עם האתגרים שיכולים לקרות בדרך, כך ששום דבר לא יכול להפתיע אותי. נהפוך הוא, דווקא העדינות שלי היא כלי נוסף, אף אחד לא מצפה לפגוש לביאה.

לקוחות מספרים על עו"ד ליטל יעקובוביץ דראי:

"החוזקה הכי גדולה של ליטל כעו"ד זה הלב הגדול שלה. זה משהו שאין להרבה במקצוע הזה. היא אסרטיבית, אמינה ולא מייפה את המציאות גם כשהיא לא נעימה"

(אבי ע.)

"מהרגע הראשון היה לי ברור שאת הולכת להיות זו שתלווה אותי בתיק הזה. בתוך רגע הרגעת אותי, נתת לי עצות חכמות, הסברת באופן מקצועי ושקול את כל התמונה. לאורך כל הדרך, צעדנו יד ביד, עושות צעדים ענייניים, שקולים ושקופים תוך הקשבה ופתיחות. ניהלת באופן אחראי ורגיש את התיק וידעת להיות שם בשבילי בכל רגע ורגע. אני שמחה שהכל מאחורי והכי שמחה שאת היית שם לצידי ללוות אותי בדרך הזו"

(דקלה מ.)

"ליטל מקצוענית בתחום שלה, הוגנת וישרה. היא תמיד משרה ביטחון שאת בידיים הכי טובות שיש"

(לימור ג.)

" ליטל תמיד אמרה לי שמבחינתה הילדים לפני הכל וגם עשתה הכל כדי לשמור עליהם. אין לה תחליף, היא יודעת מה לעשות"

(עדי ל.)

 " הדרך שלך ראויה להערכה. לא להילחם אם לא חייבים, לנסות לתקן במקום להרוס. אני שמח שזכיתי שייצגת אותי במקצועיות אכפתיות ויושרה. תמיד אזכור לך את זה"

(ליאור מ.)

 " אסירת תודה אני על שליוות אותי באחת התקופות החשוכות בחיי. הצלחת להוות עבורי מגדלור בחשיכה ולהבטיח את חזרת השיגרה והנורמליות בחזרה לחיי. דאגת לבטחוני האישי והכלכלי וכן לעתידן של בנותיי. אין מילים לתאר את כמות התמיכה, האנושיות, המקצועיות והמוסריות שעטפת אותי בהם. תודה רבה בהערכה אין סופית"

(רינת ס.)

איך אנחנו מתקדמים?

נקבע פגישת ייעוץ ראשונה במשרדי ברח' משה לוי 11 בראשון לציון
(לתושבי חו"ל או אנשים עסוקים במיוחד, ניתן לקבוע שיחת ייעוץ טלפונית).

בפגישה שאורכה כשעה וחצי, נסקור את המצב המשפטי ואת כל האפשרויות שעומדות לפניך ונקבל החלטה איך להתקדם כדי לקדם את האינטרסים שלך.

המשרד נגיש לנכים, בסמוך לו תחבורה ציבורית וחנייה בשפע.

לאחר הפגישה אשלח לך הצעת מחיר מפורטת בהתאם לאפשרות שהחלטנו עליה.

עלות פגישת הייעוץ 800 ש"ח בתוספת מע"מ

כדי לקבוע פגישת ייעוץ צרו איתי קשר:

נייד: 052-3638395
משרד: 03-6432220

לקבלת מדריכים ותכנים נוספים, ללא התחייבות, נא להשאיר מייל  כאן: 

כל הזכויות שמורות לעו"ד ליטל יעקובוביץ דראי. אין להעתיק ללא רשות.