מזונות

הוגנות היא מילת המפתח בכל מקרה של מזונות, בין אם מדובר במזונות אישה, מזונות ילדים או אפילו מזונות בין ידועים בציבור.

נגן וידאו

לכלכל בלי לקלקל

תשלומים הוגנים של דמי מזונות מאפשרים לכל אחד מהצדדים לחיות בכבוד בלי להרגיש "פרייאר", ויספקו לילדים, את הצרכים החשובים להם לכלכלה ולחינוך.

הליווי המשפטי שאני מעניקה לך בתחום המזונות, יסייע לך לשמור על מלוא זכויותיך המשפטיות ולהבטיח את עתידך ואת עתיד ילדיך:

  • הילדים לפני הכל – דמי מזונות ילדים נועדו בראש ובראשונה לספק את צרכיהם של ילדיך בהתאם לנסיבות הקיימות ובהתאמה למצבה של כל משפחה לגופה.
    זאת המטרה הראשית שמנחה אותי בטיפול בתביעת מזונות.
  • לחשוב צעד אחד קדימה – אחד היעדים החשובים ביותר שלי בהכנת הסכם מזונות הוא בניית יציבות כלכלית לאורך זמן (כך שהצדדים יעמדו בהסכם ולא יפרו אותו). יציבות כזו, תאפשר לצד המשלם להתנהל בלי לפשוט את הרגל ולצד המקבל לחיות בכבוד בלי לחשוש מנשיאת כל העול הכלכלי על גבו.
  • לגבות את מה שמגיע לך – אני אדאג לסייע לך לקבל ולגבות את תשלומי המזונות שמגיעים לך גם במקרים שבהם הצד המשלם עושה הכל כדי למנוע אותם ממך ומאלץ אותנו להפעיל נגדו הליכים של הוצאה לפועל.
  • לשמור שלא יעשקו אותך – אני "אשמור על הגב שלך" ואבטיח שדמי המזונות שחויבת לשלם, לא ישאירו אותך בחוסר או שיאלצו אותך לשלם עבור הוצאות שאינן כלולות בהסכם, גם במקרים בהם החלו נגדך הליכים של הוצאה לפועל.
  • מזונות בהתאמה אישית – אני אסייע לך במקרה של שינוי גדול בחייך או בחיי הצד השני (כמו הפסקת עבודה ואבטלה, מצב רפואי קשה, סרבנות קשר, ילדים מרדנים או לידת ילד חדש), לתבוע הקטנה או הגדלה בדמי המזונות כפועל יוצא מהמצב החדש. יש לבחון את המצב שלך ביחס לפסיקה החדשה והעדכנית ולקחת בחשבון את חלוקת זמני השהות של הילדים עם שני ההורים, הכנסות שני הצדדים וגם את צרכי הילדים שלכם.

אשמח לייעץ ולספק לך מידע נוסף. לתיאום פגישת ייעוץ עם עו"ד ליטל יעקובוביץ דראי: