גישור לגירושין

יש דרך שתעניק לך אפשרות לסיים את הסכסוך בלחיצת ידיים ולהתגרש בהגינות ובשלום.

נגן וידאו

למה לריב?

במקרים רבים של גירושין או הכנת הסכם גירושין קורה שהאגו של כל צד הוא זה שמנהל עבורו את הסכסוך. כשזה קורה, הדרך לבית המשפט מהירה מאוד אבל הדרך החוצה ממנו יכולה להיות ארוכה, מייגעת וכואבת, נפשית וכלכלית לכל הצדדים.


לכן, הפתרון המומלץ לכל הצדדים הוא גישור לגירושין אצל מגשרת מוסמכת ובעלת ידע משפטי בדיני משפחה, לשם ניסוח הסכם מדויק ותואם לצרכי המשפחה.
כמגשרת המתמחה בתחום הגישור המשפחתי ועבודתי שנים ארוכות כעו"ד בדיני משפחה, אני מספקת לך דרך פשוטה, בוגרת, נעימה ולרוב מהירה הרבה יותר, להגיע לפתרון הסכסוך ולהפתעתך, דרך שתעניק לך אפילו אפשרות לסיים את הסכסוך בלחיצת ידיים ולהתגרש בהגינות ובשלום:

    • יעיל וענייני יותר – במקום הליך משפטי פורמלי שמתיש את הצדדים, אחת המטרות המרכזיות שלי בגישור היא למקד את הדיון. במקום לגרום להקצנה והתבצרות בעמדה, מטרתי לקחת את השיח למקום של פתרון מעשי ומקובל על שני הצדדים. ההסכמות שאתם תגיעו אליהם ינוסחו בהסכם שיקבל תוקף של פסק דין. הליך הגישור חסוי ונעשה מרצון חופשי. במידה ולא הגעתם להסכם, ההשתתפות בגישור לא מונעת פנייה לביהמ"ש או לדרך אחרת ליישוב הסכסוך.
    • מרגישים את התוצאה בכיס – זה לא סוד כי המרוויחים העיקריים מניהול תהליך משפטי ארוך הם עורכי הדין. לכן, במהלך הגישור אני מאפשרת לך לחסוך משמעותית בעלויות המשפטיות ולהגיע לתוצאה טובה יותר בעלות נמוכה יותר בהסכם שבו לא ירגיש צד אחד מקופח.
    • הזמן שלכם יקר – כשאני ניגשת להליך של גישור משפחה, ניהול חכם של הזמן, מיקוד במטרות וייעול פגישות הגישור מאפשר לי לחסוך לכם זמן יקר, שמתבזבז על דיונים אינסופיים בבית המשפט ועל סחבת משפטית שיכולה לקחת שנים.
    • סוף טוב – כל סכסוך משפטי יוצר מתח רב וגובה מחיר נפשי גדול מהמעורבים בו. לכן, אני מקפידה שתהליך הגישור שלי יתנהל ברוגע ובאדיבות, יאפשר לכל צד להביע את דעתו בצורה חופשית והכי חשוב – יסיים את הסכסוך ברוח טובה.

אשמח לייעץ ולספק לך מידע נוסף. לתיאום פגישת ייעוץ עם עו"ד ליטל יעקובוביץ דראי: