גירושין

תהליך פרידה או גירושין, בין אם הוא עובר בצורה חלקה ובין אם הוא יוצר סכסוך משפטי מורכב, מכיל בתוכו הרבה רגשות של מרמור, כעס, אכזבה ואפילו תחושת נקם, שמתפרצים החוצה בעוצמה  וזה עלול להיות מתכון לטעויות קשות.

לומר שלום בשלום

לכן, הליווי המשפטי הצמוד שאעניק לך במהלך כל תהליך הפרידה מבטיח שהפעולות שיתבצעו מהצד שלך יילקחו מתוך שיקול דעת מחושב ולא מתוך סערת רגשות. כך, נצליח להשיג עבורך את התוצאות הטובות ביותר ונאפשר לך לצאת לדרך חדשה בחיים' בלב שקט תוך שמירה על האינטרסים שלך:

  • שמירה על הזכויות שלך – תפקידי הוא ליידע אותך אילו זכויות מגיעות לך בכל שלב בתהליך ולהבטיח שזכויות אלו יישמרו בהווה ובעתיד. אני אעניק לך הכוונה עוד לפני תחילת ההליך המשפטי כדי שננהל הליך גירושין נכון וחכם.
  • הימנעות מטעויות – בתהליכי גירושין לכל טעות עלולות להיות תוצאות קשות שישפיעו על החיים שלך בעתיד. אני כאן כדי לשמור על האינטרסים שלך בכל צעד ולמנוע ממך סיבוכים משפטיים מיותרים שיעלו לך בזמן יקר ובהוצאה כספית כבדה. חלק משמעותי בהגעה לתוצאות הרצויות מתחיל בקביעת אסטרטגיה חכמה מראש.
  • תעודת ביטוח לעתיד – בסיומו של כל תהליך חייב להיות הסכם ברור ומסודר. תפקידי הוא לדאוג לכך שההסכם ייצג את העמדה שלך והאינטרסים האמיתיים שלך ויעגן בתוכו את כל הזכויות המגיעות לך ולילדים המשותפים שלכם.
  • מגוון פתרונות משפטיים לזוגות – בהתאם למצב הזוגי בתהליך הפרידה אני מתאימה לך ועורכת עבורך את ההסכם המשפטי הנכון: הסכם שלום בית, הסכם פירוד/ הסכם גירושין או הסכם חיים משותפים.
  • הילדים תמיד בראש – כאמא וכעו"ד אני רואה תמיד אל מול עיניי את טובתם של הילדים והדאגה העיקרית שלי היא להקטין למינימום את הפגיעה בהם במהלך תהליך הפרידה ולאחריו.
  • מבית המשפט ועד הרבנות – גירושין יכולים להתנהל בשתי ערכאות – בית המשפט ובית הדין הרבני. ההמלצות השכיחות של חברים שלגברים כדאי ללכת לביה"ד הרבני ולנשים לביהמ"ש, לא תמיד נכונות בכל סיטואציה. לכן, אני מתאימה למקרה הייחודי שלך אסטרטגיית פעולה שבה נקבע שתנחה אותך לאיזו ערכאה כדאי לך לפנות ובאיזה עניין, כדי להשיג יתרון משפטי וכדי לשרת את האינטרסים שלך בצורה הטובה ביותר.

אשמח לייעץ ולספק לך מידע נוסף. לתיאום פגישת ייעוץ עם עו"ד ליטל יעקובוביץ דראי:

רוצה להתגרש בטוב ובלי מלחמות, אבל יש לך חשש שזה יעלה לך ביוקר ויגרום לך לוותר על הזכויות שמגיעות לך?