רכוש

בכל הליך גירושין או פרידה מגיעים תמיד לשאלה נפוצה כל כך "איך מחלקים את הרכוש"?

נגן וידאו

למי זה שייך?

חלוקת הרכוש בין בני הזוג עלולה להיות מקור למלחמות אינסופיות ולנקמנות ולכן, חשוב לתכנן מראש כל צעד.
מטרתי היא קודם כל להבהיר לך את זכויותיך בנושא הרכוש המשותף ולשמור על זכויותיך לכל אורך הליך הגירושין, על מנת להבטיח לך בסיס כלכלי יציב לקראת הפרק הבא בחייך:

    • חשיבה קדימה – אני אבנה עבורך אסטרטגיית פעולה שתאפשר לך להשאיר בידך את הרכוש שחשוב לך באמת, מתוך הבנה של הצרכים העתידיים שלך.
    • השגת איזון – מיפוי של כלל הרכוש המשותף וניתוח שוויו הכספי והשווי הרגשי עבור שני הצדדים, יאפשר לנו לוותר במקומות מסוימים ולהתעקש במקומות אחרים, כדי להשיג חלוקה מאוזנת של הרכוש, מתוך דאגה לאינטרסים האישיים שלך.
    • חלוקת רכוש פרקטית – כמו שחלוקת מקרר לשניים אינה מהלך חכם, כך גם חלוקה לא נכונה של הרכוש בעסק עובד או בדיור משותף, עלולה לגרום יותר נזק מתועלת לשני הצדדים. במסגרת האסטרטגיה שאבנה עבורך נקפיד לבצע חלוקת רכוש פרקטית, שתמנע הפסדים ותאפשר לך ליהנות מהרכוש שיישאר בידיך באיזון כלל המשאבים שלכם.
    • הגנה על זכאותך לרכוש – אני אוודא שחלוקת הרכוש המשותף תסדיר את זכאותך על כלל הרכוש כולל רכוש שנצבר לפני הנישואין או רכוש שאינו רשום על שמך אך יש לך זכאות כלפיו ואפילו רכוש "רעיוני" כמו נכסי קריירה ומוניטין. משרדי יסייע לך גם בקבלת מידע על הברחות רכוש, הגנה על רכוש שרשום על שם אחד הצדדים ובדיקת שווי רכוש כמו עסק, חברה ומוניטין.

אשמח לייעץ ולספק לך מידע נוסף. לתיאום פגישת ייעוץ עם עו"ד ליטל יעקובוביץ דראי: