צוואות וירושות

המחשבה על "מה יקרה אחרי שאני כבר לא אהיה" היא מחשבה לא פשוטה שרובנו פוחדים להתמודד איתה ומדחיקים אותה לפינה הכי נידחת בראש.

זאת הסיבה שאנשים רבים כל כך חוששים מכתיבתה של צוואה או ממחשבה על ירושה – וזוהי גישה מוטעית.

נגן וידאו

לכתוב או לא לכתוב?

כתיבת הצוואה, למרות שמצריכה ממך להתמודד עם חששות גדולים ועם לבטים לא מעטים, היא הדרך הבטוחה להעניק לך ולקרובים לך, שקט נפשי וביטחון כלכלי בהווה ובעתיד.
אני כאן כדי להבטיח שהצוואה שלך תשרת את הצרכים והרצונות שלך ותעניק לך חופש פעולה מלא בכל הנוגע לרכושך.

  • הרצון שלך – הצוואה שאערוך לבקשתך, נועדה בראש ובראשונה להבטיח שהרצון שלך בכל הנוגע לרכושך באשר הוא, יכובד במלואו עד לפרט האחרון.
  • חופש הביטוי שלך – הצוואה מעניקה לך את חופש הביטוי האולטימטיבי לכתוב את מה שעל ליבך, לטוב ולרע, ולהביע את דעתך.
  • השקט הנפשי שלך – אנחנו נכתוב את הצוואה בצורה בהירה וחדה כדי למנוע מחלוקות מיותרות בעתיד ולהבטיח את עתידם של האנשים היקרים לך ביותר.
  • הביטחון שלך – אדאג שהצוואה שלך תיכתב ותיחתם כחוק, כדי להבטיח את קיומה המלא. לבקשתך אשמור על הצוואה שלך ברשותי עד לרגע מימושה או שאנחה אותך כיצד להפקידה אצל הרשם לענייני ירושה.
  • הגמישות שלך – את הצוואה שתחתום עליה ניתן יהיה לשנות ולעדכן בכתב על פי שיקול דעתך.
  • שמירה על זכויותיך כיורש – כיורש, אני מסייעת לך לקבל כחוק את מה שמגיע לך בצדק. אסייע לך להוציא צו ירושה במידה ואין צוואה ואם אתה זקוק לעזרה בסכסוך ירושה או בהגשת התנגדות לצוואה קיימת מכל סיבה (בין אם היא נכתבה שלא כדין כתוצאה מלחץ נפשי או פיזי, מניצול מצבו הבריאותי של המוריש או אפילו מזיוף בזדון) משרדי עוסק רבות בסכסוכי ירושה ובטיפול וייצוג בהתנגדות לצוואה.

אשמח לייעץ ולספק לך מידע נוסף בנושא כתיבת צוואה חכמה או קבלת ירושה המגיעה לך כדין ואף ייצוג בהתנגדות לצוואה בבית המשפט.